از روم باستان تا عکس سلفی

دولچه گابانا با ارائه کالکشن LOVE IS ITALY  برای بهار و تابستان ۲۰۱۶ به تعریف و تمجید از ایتالیا مردم و تاریخ آن پرداخت این کالکشن که با الهام از ایتالیای بعداز جنگ جهانی دوم  طراحی شده است که نگاهی جسورانه به کشاورزی ،صنایع دستی و آثار باستانی این کشور پرداخته است و به جرات می توان گفت یکی از زیباترین مجموعه های بهار و تابستان ۲۰۱۶ را ارائه کرده است.

دولچه و گابانا سیر تاریخی زیبایی را در نمایش این کالکشن به بینندگان ارائه کرد که و همراه و با گذر سال های دور پیوندی با دوران معاصر ایجاد کرد با گرفتن عکس های سلفی توسط مدل ها در زمان کت واک و بنظر ما یکی از زیباترین نمایش های امسال بود . تا پیش از این مدل ها را کتر با کار های متعارف به هنگام کت واک دیده بودیم ولی سلفی های گابانا این یکنواختی را کنار زد و خاطره ای خوش از مجموعه LOVE IS ITALY به جای گذاشت.

در چندروز اخیر تصاویر کمپینگ تبلیغاتی این برند انتشار پیدا کرد و در این کمپینگ نیز مدل ها به شکل های مختلف یاد آور دوران گذشته و حال ایتالیا بودند با صحنه آرایی زیبا  با مغازه هایی پر از محصولات کشاورزی و صنایع دستی و مدل هایی با سبد خرید در دست و موبایل هایی که یاد آور عصر حاضر بودند با سلفی هایی که گرفته می شد و در برخی عکس ها مدل ها مجسمه ای از آثار باستانی  این کشور  و حتی مدل هایی با لباس  درباریان روم باستان دیده می شد و این شد که نویسنده عنوان مطلب را از روم باستان تا سلفی انتخاب کرد.

و در کل می توان اینگونه عنوان کرد که این کمپینگ تبلیغاتی که برای بهار و تابستان۲۰۱۶ به نمایش در آمد مروری بر کالکشن های بهم پیوسته این برند از سال ۲۰۱۲ تا سال ۲۰۱۶ بوده است.

بهپوشی

خواندن 1468 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

اشراق

 تا کنون 22 شماره چاپ شده و در ادامه راه  درکنارشماییم

تماس باما

روابط عمومی:info(@)eshraqmag.com

تلفن:۰۲۱۶۶۳۵۴۱۷۷ ،۰۲۱۶۶۳۵۷۷۹۳ ،۰۲۱۶۶۳۵۵۹۴

 

عضویت در خبر نامه

ارسال محصولات

ارسال محصولات مجله اشراق به سراسر کشور در کوتاه ترین زمان برای شما عزیزان

نمایندگی های اشراق

شما عزیزان میتوانید لیست نمایندگی های ما را در این بخش مشاهده نمایید

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به مجله مد و لباس اشراق می باشدو هرگونه کپی برداری از مطالب آن تنها با ذکر منبع بلامانع است.

ثـبـت نـام در سـایـت